Koltuk yıkamada profesyonel bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz. Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası'na servis hizmeti vermekteyiz. Her çeşit koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, sandalye yıkama işleriniz profesyonel ekibimiz tarafından taşınmadan yerinde yapılmaktadır. En inatçı lekelere bile etkili çözümler üretmekte ve özel şampuanlarımız ile %100 hijyen garantisi vermekteyiz.


Nasıl Temizliyoruz;
Öncelikle koltuk hafifçe fırçalanarak, kirlerin kabartılması sağlanır. Özel ve etkili şampuanlarımız koltuk/sandalye üstüne dökülür. Bu şampuanlarımız koltuk kumaşına zarar vermeyen ve lekeleri kökten çıkarma etkisine sahip ürünlerdir. Şampuanla yumuşatılan koltuk kiri vakumlanarak tamamen temizlemektedir. Ayrıca antibakteriyel olan özel formülü, koltuk kumaşı arasındaki bakterilerin ve kirin tamamen temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Koltuklarınız bezle silindiğinde veya profesyonel olmayan makinelerle yıkandığında, tüm kir koltuk yüzeyinden kumaşın arasına itilerek, burada bakteri oluşumuna neden olmaktadır. 

Otel, restoran gibi işletmeler için de yerinde yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Haftanın her günü bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.